Samochody dostawcze (Szumilas)

Samochody dostawcze

Transit Centrum to dział naszej firmy Ford Szumilas AT w Sosnowcu, w której profesjonalnie zajmujemy się sprzedażą i serwisem samochodów użytkowych marki Ford. 

To nie tylko fachowe doradztwo i sugestie w zakresie doboru nowego pojazdu, ale także dzięki dedykowanemu, autoryzowanemu serwisowi minimalizowanie czasu przestoju samochodu (co pozwala optymalizować koszty eksploatacji i zapewnić nieprzerwaną mobilność).

Centrum Sprzedaży i Obsługi Pojazdów Dostawczych Szumilas AT

Zakup pojazdu użytkowego to znacząca inwestycja, dlatego tak ważne jest, aby dobrze dopasować samochód do potrzeb biznesu. U nas pomogą specjaliści Transit Centrum wraz z Centrum Adaptacji Forda Transit. Nasi specjaliści zapewniają profesjonalne doradztwo i pomagają podjąć najlepszą dla Państwa firmy decyzję. 

Serwisowanie pojazdu w naszym Centrum oznacza, że korzystacie Państwo z przeszkolonych przez Forda techników, którzy używają oryginalnych części Forda, a także specjalistycznego sprzętu i narzędzi do obsługi wszystkich do wykonania prac przeglądowych i naprawczych w tym gwarancji w pojazdach dostawczych.

Dobre ceny przy zakupie samochodów dostawczych

Ponieważ możemy pochwalić się takim działem w naszej firmie, z przyjemnością możemy także zaproponować Państwu konkurencyjne ceny samochodów użytkowych marki Ford. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystkie modele: m.in. Transit Custom, Transit Connect, Ford Ranger etc. 

Sprawdź pełną ofertę samochodów dostawczychSkontaktuj się z nami
Promocje

Pokaż najnowsze promocje Szumilas AT sp.j.