Ford Puma

Promocja kończy się: 18.10.2021

Ford Puma

Modny i niezwykle wygodny miejski SUV Ford Puma pozwoli Ci cieszyć się każdą chwilą w drodze. 

Bogate wyposażenie, innowacyjne technologie, a także systemy bezpieczeństwa oraz multimediów to gwarancja jakości, wygody i komfortu przemieszczania się.

Niezawodne, ciche i ekologiczne silniki hybrydowe EcoBoost Hybrid zapewniają znakomitą wydajność i imponującą oszczędność paliwa. Dzięki nowej, automatycznej skrzyni biegów PowerShift, jazda Pumą EcoBoost Hybrid jest płynna i przyjemna szczególnie w ruchu miejskim.

Puma to najlepszy samochód w swojej klasie stworzony dla kochających piękno, aktywny styl życia oraz ceniących maksimum komfortu.

Znakomite właściwości jezdne oraz innowacyjne rozwiązania zostały też docenione przez brytyjski magazyn "Top Gear", który w roku 2020 przyznał Pumie ST tytuł crossovera roku!

Wybierz Forda Puma. Sprawdź ofertę!

 • Ford Puma
 • FORD PUMA


  Cena promocyjna od 69 900 PLN1

  Rabat do 8 800 PLN2  Rata dla Ciebie od: 870 PLN brutto/mies. w Ford Opcje, RRSO 8,84%3

  Rata dla Firm od: 390 PLN netto/mies.4 w Ford Leasing Opcje

  Wynajem od: 875 PLN netto/mies.5 w Ford Wynajem

  Ubezpieczenie od: 2,7%6


Samochody dostępne od rękiCennik promocyjnyZapytaj o szczegóły


Ważne informacje


UWAGA: Propozycja dotyczy wyłącznie samochodów z roku modelowego 2021


[1] Cena podana dla Forda PUMA w wersji Trend 1.0 EcoBoost 95 KM, M6, FWD. Cena promocyjna (rekomendowana cena detaliczna brutto pomniejszona o rabat od firmy Ford Polska i sugerowany rabat od Autoryzowanego Dealera Forda) dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Cena promocyjna obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.

[2] Korzyść finansowa jest kwotą brutto wyliczoną dla Forda Puma 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, PowerShift, w wersji Titanium. Oferta zawiera upust od Ford Polska i Autoryzowanego Dealera Forda i dotyczy wyłącznie klientów indywidualnych (detalicznych). Oferta limitowana, ograniczona w czasie, obowiązuje do wyczerpania zapasów pojazdów objętych promocją. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego.

[3] Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla kredytu samochodowego z kosztem na zakup pojazdu dostępnego u dealerów marki Ford wynosi 8,84 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów kredytu) 51 746 zł, całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta 65 491,13 zł, oprocentowanie stałe 6,79%, całkowity koszt kredytu 13 745,13 zł (w tym: prowizja 2 432,06 zł, odsetki 11 313,07 zł), 66 miesięcznych rat równych w wysokości 977,48 zł oraz ostatnia rata wyrównująca w wysokości 977,45 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 15.04.2021r. na reprezentatywnym przykładzie. Kredyt na zakup nowego pojazdu marki Ford w cenie 84 389 zł, z wpłatą własną 32 643 zł. Do uzyskania kredytu na opisanych powyżej warunkach wymagane jest zawarcie umowy ubezpieczenia pojazdu w zakresie autocasco, której koszt nie został wliczony do RRSO oraz ustanowienie zabezpieczenia w postaci cesji praw z tego ubezpieczenia. Dealerzy sieci Ford współpracują z BNP Paribas Bank Polska S.A. i są umocowani do dokonywania w imieniu Banku czynności faktycznych i prawnych związanych z zawieraniem umów kredytu. Prezentowana rata miesięczna wyliczona została w Ford Opcje przy wkładzie własnym 25%, okresie finansowania 24 miesiące i przebiegu 20 000 km rocznie. Udzielenie kredytu oraz jego warunki uzależnione są od wyniku oceny zdolności kredytowej Klienta dokonanej przez Bank. Niniejszy materiał nie stanowi oferty. Ford Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Bank Polska S.A., nadzorowany przez KNF, oferuje swoje usługi w ramach sieci dealerskiej Ford. Ford Opcje jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Bank Polska S.A. jest uprawniony do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

[4] Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kalkulację raty leasingu w Ford Leasing Opcje sporządzono w oparciu o opłatę wstępną 15%, okres leasingu 36 miesięcy oraz przebieg 20 tyś km rocznie. Wartość wykupu uzależniona jest od wybranego modelu. Propozycja leasingu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców. Świadczenie reklamowanych usług leasingowych następuje na warunkach i zasadach określonych w umowie zawartej z Klientem. Przyznanie finansowania jest uzależnione od wyniku badania zdolności ubiegającego się o finansowanie do jego spłaty. Szczegóły dostępne u Sprzedawców Forda. Niniejsza propozycja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego i jest adresowana wyłącznie do przedsiębiorców. Ford Leasing Opcje jest nazwą handlową, pod którą BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o., oferuje swoje usługi we współpracy z BNP Paribas Bank Polska S.A. w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a BNP Paribas Leasing Services Sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

[5] Podmiotem zawierającym umowy leasingu jest ALD Automotive Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Kalkulację raty wynajmu długoterminowego Ford Super Easy w Ford Wynajem sporządzono dlaFord Puma Titanium 1.0 EcoBoost Hybrid 125 KM, M6 w oparciu o opłatę wstępną 0 %, okres leasingu 36 miesięcy oraz całkowity limit przebiegu 45 tyś km. Propozycja wynajmu adresowana jest wyłącznie do przedsiębiorców i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego. Ford Wynajem jest nazwą handlową, pod którą ALD Automotive Polska sp. z o.o., oferuje swoje usługi w sieci dealerskiej Ford. Ford jest zarejestrowanym znakiem towarowym na rzecz Ford Motor Company, a ALD Automotive Polska sp. z o.o. jest uprawniona do korzystania ze znaku na podstawie licencji.

[6] Stawka 2,70% obowiązuje Klientów super-bezszkodowych (Klient indywidualny i firma spełniający warunek szkodowy i posiadający maksymalne zniżki w AC). Ubezpieczenie nie jest uwzględnione w cenie pojazdu. Program Ford Ubezpieczenia prowadzony jest przy współpracy z TUiR Allianz Polska S.A. Szczegóły zawarte są w OWU nr 78/2016 oraz w SWU 82/2019, dostępnych na stronie https://www.allianz.pl/pl_PL/dla-ciebie/dokumenty.html#pakiety-dealerskie Stawka ubezpieczenia nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego.

Średnie zużycie paliwa i emisja CO2 określone na podstawie pomiarów w cyklu WLTP (Światowa zharmonizowana procedura badań pojazdów lekkich) dla Forda Puma Trend 1.0 EcoBoost 95 KM, M6,, Euro 6.2: 5.7-6.1 l/100 km; 129-140 g/km.

Inne oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Promocja kończy się: 18.10.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga Plug-In Hybrid


  Ford Kuga Plug-In Hybrid
 • Promocja kończy się: 30.11.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Oferta miesiąca: 2020 Ford Focus Connected


  Oferta miesiąca: 2020 Ford Focus Connected
 • Promocja kończy się: 31.01.2022

  NOWE SAMOCHODY

  Rządowy program “Mój elektryk”


  Rządowy program “Mój elektryk”

Promocje

 • Promocja kończy się: 18.10.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Kuga Plug-In Hybrid

  Ford Kuga Plug-In Hybrid
 • Promocja kończy się: 18.10.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Ford Puma

  Ford Puma
 • Promocja kończy się: 30.11.2021

  NOWE SAMOCHODY

  Oferta miesiąca: 2020 Ford Focus Connected

  Oferta miesiąca: 2020 Ford Focus Connected
 • Promocja kończy się: 30.12.2021

  PRZEGLĄD SAMOCHODU W FORD SZUMILAS AT W SOSNOWCU

  PRZEGLĄD SAMOCHODU W FORD SZUMILAS AT W SOSNOWCU
 • Promocja kończy się: 31.12.2021

  SERWIS

  Serwis online

  Serwis online
 • Promocja kończy się: 31.12.2021

  SERWIS

  Promocja zestawów paska rozrządu wraz z wymianą

  Promocja zestawów paska rozrządu wraz z wymianą
Pokaż najnowsze promocje Szumilas AT sp.j.

Aktualności i wydarzenia

Pokaż najnowsze aktualności od Szumilas AT sp.j.Opinie