Jesień w salonie Ford Szumilas AT

19.11.2020

Rozpędziliśmy się w pełni z porą roku, która przynosi do salonu nie tylko mnóstwo promocji, ale także wyprzedaże i bardzo korzystne oferty. Należy pamiętać, że oprócz salonu samochodowego mogą Państwo odwiedzić nasz serwis mechaniczny, który pomoże w pełni cieszyć się Waszym Fordem!Przede wszystkim zapraszamy na MOCNĄ WYPRZEDAŻ FORDA!
Znajdziecie samochody osobowe takie jak Ford Fiesta, Ford Puma, Ford Focus czy Ford Mondeo, ale także dostawcze Fordy Transity!

Na szczególną uwagę zasługuje Ford Kuga z pakietem korzyści do 25000zł i 5 letnią ochroną gwarancyjną i Ford Protect. 


Zachęcamy do przejrzenia wszystkich naszych samochodów dostępnych od ręki i odwiedzenia nas w salonie by móc bliżej zapoznać się z danym modelem i odbyć jazdę próbną wybranym Fordem!


SAMOCHODY DOSTĘPNE OD RĘKI
Jeśli już natomiast jesteście Państwo właścicielami, warto zadbać o to, by samochód był przygotowany na zbliżającą się zimę i nic Was nie zaskoczyło!


Umawiając się na profesjonalną wymianę opon bezpłatnie sprawdzamy także stan hamulców, zawieszenia i amortyzatorów. Skontrolujemy akumulator oraz napięcie jego ładowania a także poziom i stan płynu chłodzącego i hamulcowego. 

Jeśli nie planujecie wymiany opon u nas, nic nie stoi na przeszkodzie by umówić się na kontrolę pojazdu bez tej usługi! W promocyjnej cenie zapraszamy na:

  • ścieżkę diagnostyczną (sprawdzenie stanu hamulców, zawieszenia i amortyzatorów)

  • sprawdzenie stanu akumulatora oraz napięcia ładowania,

  • sprawdzenie i ustawienie świateł,

  • sprawdzenie poziomu oraz stanu płynu chłodzącego (temperatura zamarzania),

  • sprawdzenie poziomu oraz stanu płynu hamulcowego (zawartość wody),

  • smarowanie uszczelek drzwi,

  • smarowanie zamków.


UMÓW SIĘ NA SERWISAktualności i wydarzenia

Promocje

Pokaż najnowsze promocje Szumilas AT sp.j.